دسترسی سریع

پذیرش المصطفی
پذیرش

جامعة المصطفي العالمیة نهادی علمی آموزشی است که فرصت تحصیل در سه حوزه کلان دانشی: علوم اسلامی، علوم انسانی، مطالعات فرهنگی و زبانی را برای مشتاقان سراسر عالم فراهم مینماید.

رشته ها

نظام آموزشی المصطفی به دو شیوه حوزه ای - نظام سطوح یک تا پنج (اجتهاد) و آکادمیک - مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های اسلامی و انسانی - اسلامی ارائه می شود که مورد تأیید مراکز معتبر علمی جهانی است.

واحدهای آموزشی

واحدهای آموزشی جامعة المصطفي العالمية در قالب واحدهای تابعه، وابسته، پیوسته و همکار طبقه بندی می شوند که در داخل و خارج کشور فعال هستند.

خدمات

با توجه به حضور دانش پژوهان غیر ایرانی و نیز همسران و فرزندان ایشان در واحدهای جامعة المصطفی العالمیة در ایران، تسهیلات و خدمات اقامتی به ایشان تعلق می گیرد.

هیئت علمی جامعة المصطفی العالمیه
هیئت علمی

جامعة المصطفي کوشیده است جمعی از اساتید فرهيخته و برجسته حوزه و دانشگاه را در قالب هیئت علمی تمام وقت، پاره وقت، استاد آموزشی و استاد افتخاری وابسته را در مراکز آموزشی خود گرد هم آورد تا فرآیند آموزش عالی دانش پژوهان را مدیریت کنند

دانش آموختگان جامعة المصطفی العالمیه
دانش آموختگان

دانش آموختگان جامعة المصطفی با پیشینه های گوناگون ملیتی، آئینی، زبانی و فرهنگی پس از اتمام دوره های آموزشی و آکادمیک خود، پیام آوران علم و هنر، صلح و دوستی، و فرهنگ و تمدن انسانی-اسلامی در مراکز علمی فرهنگی کشورهای خود هستند.

موسسه آموزش های کوتاه مدت جامعة المصطفی
موسسه آموزش‌های کوتاه مدت و فرصت‌های مطالعاتی

موسسه آموزش‌های کوتاه مدت و فرصت‌های مطالعاتی پذیرای اساتید، دانشجویان دوره دکتری و پژوهشگران برای گذراندن دوره‌های فشرده آموزشی و نیز فرصت مطالعاتی در ایران از سراسر جهان در گروه‌های ادیانی و فرهنگی گوناگون می‌باشد .

دانشگاه مجازی

جامعة المصطفي با هدف توسعه آموزش های از راه دور و نیز آموزش مجازی، با بهره گيري از فن آوريهاي نوین یادگیری الکترونیکی در سال 1382 اقدام به تأسيس دانشگاه مجازی نمود.

جامعة المصطفی العالمیه با هدف علم و معرفت برای همه انسان‌ها،
فعالیت آکادمیک دارد.

خدمات

المصطفی به آموزش و پرورش اخلاق محور پایبند بوده و در این زمینه اهداف متعددی را تعیین کرده است که مهمترین آنها عبارتند از:
آموزش

 

سیاست های آموزشی

نظام آموزشی

و ...

بیشتر...

 

 

 

فرهنگی و تربیتی

 

 

سیاست های فرهنگی تربیتی

نظام نامه تربیتی

و ...

بیشتر...

 

 

 

پژوهش

 

سیاست های پژوهشی

فعالیت های پژوهشی

و...

بیشتر...

 

 

 

ارتباطات و بین الملل

 

سیاست های بین المللی

مجامع و سازمان ها

و...

بیشتر ...

 

 

 

اخبار و اطلاعیه ها

مهم ترین اخبار و رویدادهای خبری جامعةالمصطفی العالمیه

درباره ما

جامعة المصطفی العالمية نهادی علمی و بين المللی با هويت حوزه ای است که به گسترش علوم اسلامی، انسانی و اجتماعی، با رويكرد آموزشی، پژوهشی و تربيتی در سراسر جهان اهتمام دارد.
جامعة المصطفی العالمیه - تأسیس 1358

جامعة المصطفی العالمية نهادی علمي و بين المللي با هويت حوزه ای است که با هدف گسترش علوم اسلامی، انسانی و اجتماعی، با رويكرد آموزشی، پژوهشی و تربيتی، اهتمام دارد که انبوهی از داوطلبان را از سراسر گيتی تحت پوشش قرار دهد و فرصت كم نظيری براي تشنگان زلال معارف اسلامی و هدايت قرآنی در سراسر جهان فراهم آورد تا ضمن تربيت مجتهدان، عالمان و متخصصان پارسا و متعهد، به تبيين، توليد و تعميق تفكرات و انديشه های اسلامی و نشر و ترويج اسلام ناب محمدی همت گمارد.

در جامعة المصطفی العالمية رشته های اسلامی فقه، اصول فقه، قرآن، حديث، فلسفه، عرفان، اخلاق، كلام و تاريخ اسلام و در حوزه علوم انسانی نيز رشته ها و گرایش هایی همچون علوم تربيتي، حقوق، روان شناسي، اقتصاد، جامعه شناسی، علوم سياسی، بانكداری، ارتباطات، مديريت و زبان و ادبيات زبان های فارسی، عربی، انگلیسی، فرانسوی و روسی، با رويكرد اسلامي ارایه می شود.

  • ساختار

    نظام آموزشی المصطفی (ص) از استانداردهای روز دنیا پیروی کرده، به طلاب دانشنامه رسمی اعطا می نمايد.

  • ریاست

    حجت الاسلام والمسلمین دکتر عباسی

  • هیئت امنا

    جامعه المصطفی برای هدايت و نظارت بر فعاليت های خود، از هيأت امنايی متشكل از شخصيت های صاحب نظر و انديشمند برخوردار است.

saja

سامانه جامع آموزش

sampa

سنجش و پذیرش

sampa

کتابخانه

sampa

نشریات

عضویت در مجامع و سازمان‌های بین‌المللی